Novinka vo svete konope - HHC a jeho 5 výhod

V súčasnej dobe je konope veľkým obľúbencom. S novými legalizačnými zákonmi, ktoré sa objavujú každý deň, môže byť ťažké udržať krok so všetkými zmenami. Jedna vec však zostáva po celé roky konzistentná - CBD a jeho prínosy. Teraz sa ale objavil nový hráč: HHC. Čo je to HHC a aké výhody ponúka? Poďme sa na ne pozrieť bližšie.

HHC_1

Čo je to HHC?

HHC je látka pochádzajúca z konope. HHC sa nachádza v čerstvých kvetoch a listoch konope a jedná sa o novo objavenú látku v THC. V THC sa vyskytuje ale len vo veľmi malom množstve, čo znamená, že sa svojimi účinkami THC ani zďaleka nepodobá. HHC má množstvo potenciálnych terapeutických účinkov, vrátane protizápalových a analgetických účinkov. Niektoré štúdie tiež naznačujú, že HHC môže pomáhať chrániť mozog pred poškodením spôsobeným toxíny. Pokiaľ teda hľadáte spôsob, ako sa uvoľniť a užiť si pohodu doma či s priateľmi, HHC je tou správnou voľbou. Nie je žiadnym tajomstvom, že konope má širokú škálu potenciálnych zdravotných prínosov. Ľudia užívajú konope pre jeho liečivé účinky už po stáročia. Až dnes začíname rozumieť vedeckým poznatkom o jeho liečebných schopnostiach. Teraz si povieme 5 výhod HHC:

 

  1. Môže pomôcť zmierniť bolesť alebo znižovať zápaly. HHC obsahuje zlúčeniny, ktoré interagujú s endokanabinoidným systémom tela, ktorý pomáha regulovať vnímanie bolesti. Štúdie preukázali, že môže byť účinné pri liečbe chronickej aj akútnej bolesti.
  2. Môže pomôcť zlepšiť duševné zdravie. Bolo preukázané, že HHC je účinné pri liečbe stavov, ako je úzkosť, depresia a posttraumatická stresová porucha. Zlúčeniny obsiahnuté v konope interagujú s mozgovými neurotransmitermi, čo pomáha zlepšiť náladu a zmierniť príznaky.
  3. Môže pomôcť zlepšiť spánok. Nespavosť je častým problémom, ktorý môže viesť k dennej únave a zníženej produktivite. HHC môže pomôcť navodiť spánok a zlepšiť jeho kvalitu tým, že predĺži dobu spánku REM.
  4. HHC vám môže navodiť pocit pohody a uvoľnenia. Každý občas potrebuje chvíľu pre seba alebo si oddýchnuť po dlhom dni a na nič nemyslieť. HHC vám s tým pomôže.
  5. Máte zlú náladu či zlý celý deň a už neviete, čo urobiť pre jej zlepšenie? Poradíme vám! Keďže HHC pôsobí aj na vaše myslenie a duševné zdravie, budete sa po jeho požití cítiť oveľa lepšie! Nejde len o fyzickú, ale aj o duševnú pohodu. Preto je HHC vhodné aj na stretnutie s priateľmi a môžete si HHC vapovacie pero užiť spoločne.

 

Pokiaľ hľadáte úplne prírodný spôsob, ako zlepšiť svoje zdravie, zvýšiť hladinu energie a liečiť chronickú bolesť, HHC môže byť tou zázračnou látkou, ktorú ste hľadali. Vyskúšať ho môžete v našom e-shope vo forme vapovacieho pera. Iste si ho zamilujete! Zaujala vás táto zázračná látka? Neváhajte teda vyskúšať naše vapovacie pero HHC! Nebojte sa, pokiaľ vám náplň vo vape dôjde, môžete si u nás zakúpiť náhradnú náplň HHC.

Snímek obrazovky 2022-07-18 v 3.10.07

Ikona Ověřeno komunitou
 

 

Späť do obchodu