Neohodnotené

HHC Gummies Sour Snakes 10ks x 60mg

HHC gummies s príchuťou pomaranča, maliny, citróna a višne. Každý gumík obsahuje 60 mg celospektrálneho extraktu HHC, čím celková dávka HHC v balení dosahuje 600 mg. Zloženie našich gumíkov zahŕňa trstinový cukor, glukózu z kukurice, kyselinu askorbovú, beta-karotén a ovocnú šťavu z pomaranča, citrónu, višne a maliny. Tieto prírodné prísady spolu s príjemnými príchuťami vytvárajú lahodné HHC gummies.

Skladom
27 €
Kategória: HHC PRODUKTY
HHC Gummies Sour Snakes 10ks x 60mg
Novinka Limitovaná edícia

Je však dôležité upozorniť, že tento produkt je určený len na zberateľské účely a nie je určený na priamu konzumáciu. Ďalej je zakázaný predaj osobám mladším ako 18 rokov. Aby sme zaistili bezpečnosť, uchovávajte tento produkt mimo dosahu detí.

 

Príchuť: Pomaranč, Malina, Citrón, Višňa
Obsah HHC: 600 mg
Obsah HHC na kus: 60 mg
Hmotnosť: 100 g
Neobsahuje THC

 

Varovanie: Ak ste počuli alebo čítali o blahodarných účinkoch HHC alebo tvrdení, že môžete bezpečne za volant, neverte tomu. NERIADTE ANI NEPOUŽÍVAJTE ŽIADNE STROJNÉ ZARIADENIE. HHC stále ešte nie je dostatočne prebádané a informácie o ňom sú skreslené marketingovými praktikami. Zberateľský produkt určený pre osoby staršie ako 18 rokov. Nákup alebo používanie musí byť legálna vo vašom štáte alebo území. Upozornenie: Nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu. Skladujte na suchom mieste. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat.

 

Pri predaji (na predajni / prostredníctvom prepravnej služby / prostredníctvom iného výdajného miesta) bude predajca overovať, že kupujúci nie je mladší ako 18 rokov. Výrobok nie je určený na konzumáciu.

Späť do obchodu